арт проект соціальної направленності детальніше

Сергій Стамов

Сергій Стамов - звукорежисер.

 1. Чому ти вирішив працювати над цим проектом, що тебе зацікавило?
  Перш за все мене зацікавив запис звуку діджеріду на майданчику. Ніколи не записував цей інструмент , тому було дуже цікаво це зробити. Та загалом проект дуже незвичайний і цікавий, а я таке люблю. 
 2. Як ти обрав свою професію?
  Це дуже довга історія, тому намагатимусь коротко. До своєї теперішньої професії я прийшов усвідомлено, вже попрацювавши декілька років за спеціальністю… Так як з ранніх років я займаюсь музикою, звукорежисура припало до душі.
 3. Які плани на майбутнє. Можливо є те, чим хочеться зайнятись?
  В планах – власна студія звукозапису.
 4. Чи залишились в тебе якісь дитячі мрії, які б ти хотів втілити?
  Як таких дитячих мрій у мене немає – всі мрії приходили до мене в дорослому віці, і деякі із них вже збулись – це робота в сфері звукорежисури і можливість якісно писати власну музику.
 5. Як ти ставишся до питання віку? (Чи відіграє вік якесь взагалі значення - особисто для тебе і взагалі для людей) - яка твоя думка?
  Після певного віку (у кожного – це по своєму), вік перестає мати якесь значення… Його вплив залишає свій відбиток тільки на стані здоров’я! У всьому іншому має значення тільки досвід і вміння робити правильні висновки із ситуацій… Так би мовити робота над помилками.
 6. Щодо професії. Чому саме звукорежисура, музика? Ти задумувався над цим, чому саме ця професія?
  Для мене музика – це спосіб самовираження, бажання ділитись з людьми чимось прекрасним, давати їм емоції в «чистому» вигляді! Початкова мотивація для мене – це творити своє, унікальне! Тому я і почав писати свою музику.
  Звукорежисура для мене – це вже сфера професії! Та за рахунок її різносторонньої і широкої спрямованості в ній також має місце самовираження і творчість, як така. Тому звукорежисура прийшлась мені до душі.