арт проект соціальної направленності детальніше

Дмитро Сікорський

Дмитро Сікорський 40+

0 - Народився в Одесі і з дитинства мріяв бути археологом, але за часів перебудови змінив старатегію і вирішив стати бізнесменом, а архелогію лишити як хоббі.

Вищу освіту отримав вже після служби в армії.  Дуже довго обирав спеціальність і замість юриста чи банкіра, отримав диплом бакалавра прикладної лінгвістики Одеського Університету.
Одразу почав працювати за фахом в якості PR  менеджера у великих компаніях WWF  (всесвітньому фонді дикої природи)  та соковій компанії JAFFA. 

23 роки - вивчив англійську мову за декілька місяців.

З 24 років - цілих 5 років брав уроки класичного вокалу, де навчився співати навіть арії.

25 років - випадково для себе почав працювати в ресторанному бізнесі, де залучився до роботи з відомими ресторанними проектами Одеси як піарник та арт-директор. Цей досвід навчив мене мислити та діяти більш креативно.

29 років - несподіванно для себе реалізував одну зі свої мрій і став працювати як дизайнер інтер’ерів
Досвід роботи з ресторанами дозволив мені створити багато цікавіх  та успішних проектів  по всій країні. Але окрім дизайну також надавав консультації з маректингу та виступав на ресторанних форумах.  Ну і ще хотів відкрити свій ресторан.  Мав один невдалий досвід, коли через кризу 2008 року прийшлось відмовитися від майже готово проекту. Зараз вважаю, що це навіть було добре.

У 2014 році одразу після Майдану та під час різкого падіння гривні вирішив повторити спробу і саме в такий спісоб відкрив свій власний ресторанний проект.  Ця криза на відміну від попередньої пішла мені на користь.

Окрім ресторанного бізнесу захоплююсь подорожами по Україні і всьому світу. Колекціоную старовинну порцеляну та живопис одеських митців другої половини 20го сторіччя.

Люблю навчатись чомусь новому.

36 років - почав писати портрети.

39 років - навчився плавати. Хоч і жив біля моря, але плавати не вмів.

Декому задається, що я дуже часто та несподіванно змінюю щось у своєму житті. Насправді, у мене є чітко окреслене коло зацікавлень, які доповнюють одне одного.

Я завжди знаю, чого хочу від життя і наскільки вистачає сил та таланту намагаюсь це реалізовувати step by step.

 

#muse4youth

(фото: Юрій Бершадський та з власних архівів Дмитра Сікорського)


Приєднатись до проекту зі своєю історією - пишіть на my@muse4youth.info