арт проект соціальної направленності детальніше

Лілі Братусь

Лілія Братусь, 33+

Народилась в Ужгороді
Всі канікули проводила в Карпатах


3 міс -кравець-угорець, в якого батьки знімали кімнату, наврочив, що ця дитина буде шити


11 років - відкрила для себе Пласт
12 років - пошила собі сама першу повноцінну річ

13 років - учасниця конкурсу «Міс-Ужгород»
14 - учасниця міжнародного модельного конкурсу «Чорна Перлина», де після участі в показах брендового дизайнерського одягу остаточно зрозуміла, що роль Модельєр набагато цікавіша, ніж Модель.
18 - пошила першу річ для клієнтки за гроші
21 - зайняла перше місце в конкурсах молодих дизайнерів «Новий Колорит» (м. Мукачево) та «Автограф» (м. Київ), після чого було прийнято решіння найближчим часом переїхати жити в Київ.
23 - переїхала жити і розвиватись як дизайнер одягу в Київ.

25-почала займатись в аматорському театрі «Splash”. Виступала в двох виставах, які показували в Києві та кількох містах України. В той же рік заснувала власний бренд Lili Bratus.

26-вперше сама полетіла за кордон - в Грузію, розпочала роботу над проектом «Отаман».
28-почала займатись йогою, запустила 2 партнерські лінії одягу: комбезів для йоги «Moon wear» та красивого домашнього одягу «Мокоша».
29-народила першого сина, завершила співпрацю з ТМ «Отаман», почала активно розвивати власну справу Lili Bratus Atelier
30-стала членкинею ГО «Ділові українські жінки», випустила першу колекції для людей з інвалідністю, отримала відзнаку та гран-прі у V Національному конкурсі жінок-підприємниць «Підприємницький талант» в номінації «Соціальний бізнес» з проектом Лінія одягу для людей з інвалідністю “So special”.

31-народила другого сина. Зробила паузу в роботі на рік. Пройшла курс коучингу, перейшла на новий рівень в йозі. Активний саморозвиток та навчання. Створила другу колекцію для жінок з інвалідністю.

32-створила образи для Першої леді Марини Порошенко та її доньок до Дня Незалежності України.

 

Повернулась в робочий процес, продовжуючи розвивати індпошиття та Ательє індивідуального образу Lili Bratus Atelier. Створила третю колекцію для людей з інвалідністю.
33-Організувала челендж «21 день в сукні», в якому прийняло участь понад 300 дівчат та жінок, який перейшов в трансформаційну гру «365 днів в сукні» і продовжується до сьогодні. Розпочала курс навчання для інструкторів Ваджра-йоги. Стала членом Торгово-промислової палати України. Вперше з’їздила в бізнес-місію жінок-підприємниць швейної сфери до Німеччини.
Зараз працюю над новим проектом
Люблю природу, обожнюю подорожувати, особливо - піші гірські походи з палатками, йогу, постійне навчання та саморозвиток.

#muse4youth