арт проект соціальної направленності детальніше

Влад Забора

Влад 40+

Озираючись назад, згадую, що здавалося 40 років - це глибока старість, а зараз переступивши сорокарічний поріг реально відчуваю себе повним сил для нових звершень. Можливо, ця розповідь дає мені можливість зупинитися ненадовго і згадати пройдений шлях, хоча я завжди жив за принципом: пишатися не минулими перемогами, а майбутніми.

Скільки себе пам'ятаю, у мене завжди було тисячі справ, занять, гуртків, школа була тільки малою частиною життя маленької людини. Все було цікаво, все хотілося знати, вміти, досягти. І взявши в дитинстві такий шалений темп, що не зупиняюся досі, і дивуюся собі, як все можна встигнути?

Проте зупинятися поки не збираюся! На сьогодяшній день в мене декілька напрямків улюбленої роботи і часу вільного майже не буває. Але я не жаліюся, я радий, що можу втілювати свої задуми, жити повним життям, спілкуватись з людьми, кожного дня отримувати новий досвід.

У моєму житті завжди все було піддано нагоді. Випадкові люди, які з'являлися саме тоді, коли це було потрібно, випадкові зустрічі, які, напевно, були невипадковими.
Так само випадково, або за щасливим збігом обставин я опинявся в потрібному місці в потрібний час.

 

Я з дитинства любив творчість у всіх її проявах. І зараз вдячний долі і обставинам, які привели мене до моєї сьогоднішньої спеціальності. Хоча колись я і не думав, що буду займатися саме цим. Але всі мої дитячі захоплення сприяли максимальному розкриттю в даній професії, а темп, взятий в дитинстві сприяв досягненню поставлених перед собою завдань.

Є така творча робота - перукар. Для мене це людина, яка перетворює не тільки вашу зовнішність, але і ваш внутрішній світ. Тому дуже важливо, до якого перукаря ви ходите. Багато хто вважає, що в цій професії немає нічого складного, насправді, це велика відповідальність - підстригати людей, змінювати їх погляди на себе і на життя. Багатьох цікавить питання, перукарями народжуються чи стають, думаю, що відповідь така: люди з творчим мисленням можуть бути хорошими майстрами, головне бажання.

Перукар - фахівець за зовнішнім і внутрішнім. Важливо прийняти клієнта душевно, вислухати його побажання, прийняти їх своєю посмішкою і розумінням, але накрити їх своїм професіоналізмом і досвідом. А далі, як то кажуть, руки творять образ, а серце і розум слухають душу клієнта, намагаючись зрозуміти його натуру, приймаючи його цілком, слухаючи, даючи поради, якщо потрібно, зцілюючи його.
Ось яка творча і багатогранна робота перукаря!

 

Зараз професія перукар стає все більш і більш затребуваною серед чоловіків. Я не виключення. Незважаючи на те, що я маю вищу освіту і працюю в даний час більше викладачем за фахом, найбільше задоволення я отримую від простої роботи в салоні зі звичайними прекрасними людьми. Коли я бачу їх посмішку і гарний настрій в кінці виконаної роботи, більшого мені і не потрібно. Якщо клієнтові подобається - то результат досягнутий.

 

Ще одна моя пристрасть- це спорт, любов до спорту - це любов до життя. Це те, що робить мене сильнішим і дає додаткову енергію в творчості, а також підтверджує те, що сорокарічний рубіж це не вік і попереду ще багато вершин, на які можна піднятися.

І звичайно для мене важлива моя сім'я, це те що завжди зі мною і те що також дає мені сили для нових звершень, але це вже інша історія, тільки для мене. Адже чим менше люди знають про твоє особисте життя, тим щасливіше воно складається.

#muse4youth


Приєднатись до проекту зі своєю історією - пишіть на my@muse4youth.info