арт проект соціальної направленності детальніше

Олександр Педан

Олександр Педан 35+


Народився третім сином в м. Хмельницький в звичайній, але дуже інтелегентній сім‘ї.

В 7 років на шкільному концерті прочитав вірш «у мєня опять 36,5» і декламував його до випускного класу. Власне так, випадково, я визначився із кар‘єрою телеведучого.

Всі шкільні роки займався творчістю, танцював в народному колективі «Поділля», керівником якого був мій батько, ходив в театральний гурток. Але, як і дуже багатьом дітям основний поштовх мені дав КВК (Клуб Веселих та Кмітливих). У школі організували команду, яку я очолив, як капітан. Ми виграли шкільну лігу, де мене і помітили хлопці телевізійної команди «Три Товстуни» і взяли до себе. Так почалася моя телевізійна кар‘єра.

В 2004 році одружився, а в 2005 в мене народилася донька.
2006 - я переїхав до Київа і став ведучим «Камеді Клаб Україна». Сім‘ю зміг перевести лише через 2 роки.
А потім разом з Сергієм Притулою і Ольгою Фреймут ми створили ранкове шоу «Підйом» на новому каналі. 3 роки щоденних ранкових ефірів зробили з мене «універсального солдата», саме там я став справжнім ведучим.
Нині в мене за плечима більше десятка телевізійних проектів.

Щоб якось «вижити» в шоубізнесі я відкрив для себе світ спорту. Це єдиний спосіб тримати в формі і тіло, і голову. Сноубординг, серфінг, парашутний спорт… я перевірив на собі близько 30-ти видів спорту і більшість моїх друзів так чи інше пов‘язані з ним.

 

2013 разом із парнером ми заснували найбільший у Східній Європі Спортивно-Музичний фестиваль “Z-Games”.

В 2016 в мене народився син і я визначився із соціальним призначенням - я хочу змінити систему фізкультури в українських школах! Хочу, щоб діти не відбували уроки фізкультури, а отримували задоволення, ставали здоровішими і навчалися самоорганізації.

#muse4youth


Приєднатись до проекту зі своєю історією - пишіть на my@muse4youth.info