арт проект соціальної направленності детальніше

Стас Чеховський

Моя історія #muse4youth
Стас 39+

0. Народився в Ужгороді 
7. Школа. Перший день думав, що самий сильний в класі, поки не дістав по пиці від всіх до кого задирався.

До біса цю літографію. 
В мене було, є, вірю що і буде, чудове і насичене життя. Якби мені запропонували повернутись назад і щось змінити, я б нічого не змінював і залишив так як є, навіть з усіма невдачами. 
Пам'ятаю як прибіг до дому з порізанмм і закровавленим лицем, очі залиті кров'ю, одне око порізане, переносиця зламана. Думав, що осліп. А ні. Зажили як на собаці. Ну як може бути бажання змінити такий спогад.
А перша аварія, на авто. Коли заплющуєш очі в надії от от прокинутись і побачити прекрасний ранок. Розплющуєш...а ні, бля...зробив аварію. Як я міг її зробити, я ж найкращий водій на планеті. Це неперевершений спогад і незабутній попандос на гроші ))
А коли шестеро хлопців гамселять тебе, а ти пробуєш відбиватись. О це спогад так спогад. Правда довго голова гуділа, як після клубу, і спину не міг розігнути ))
А коли закохуєшся по самі вуха. Як без цього жити?
Або коли йдеш на дно, а покликати на допомогу соромно і якось догрібаєш до берега сам )
Або коли пробуєш малювання, бокс, сноубординг, паропланеризм, плавання, кайтинг, футбол, їзда на квадроциклах, походи в гори і ще багато чого, і розумієш, що це лише початок, у тебе все життя попереду і багато планів які ти втілиш в життя, які ти вже починаєш втілювати. Тут починаєш розуміти, що спогади це те, що було і повертатись до них хочеться лише за келихом сухого або напівсухого ;) . А сухого прийдеться випити забагато, щоб згадати всі мої взлети і падіння, за які я хочу подякувати Богу і всіх хто мене в той час оточував, без вас я б так, сам, не зміг, фантазія слабенька.
Плани на майбутнє...1) виховати доньку, 2) створити сім'ю, 3) побудувати будинок, 4) подорожувати всією родиною. Хочу відвідати Мянму, Індію, Америку, Антарктиду і т.д. 5) зайнятись дайвінгом, 6) прийняти участь в запливі, в Буковелі, 7) поїхати, з Дмитром Степанчуком, навколо світу, 8 ) запустити проект, над яким наразі працюю. Він об'єднає всіх підприємців і простих людей по світу. Дасть змогу всім заробляти і спілкуватись, 9) запустити в виробництво продукт харчування, над яким теж зараз працюю, 10) політати і навчитись керувати літаком, 11) скочити з парашутом, 12) джампінганути, 13) керувати гвинтокрилом, 14) піти в плавання, на яхті, з коханою людиною, 15) навчитись їздити на мотоциклі, 16) придбати житло в Дубай, Лондоні, нью-йоркску і дачу коло Худльова, 17) заснувати фонд по допомозі хворим людям, 18) дописати книгу, 19) полетіти в космос

І це лише 12,5 % мого життя і моїх планів. Ви зі мною? Я не проти ;)


Приєднатись до проекту зі своєю історією - пишіть на my@muse4youth.info