арт проект соціальної направленності детальніше

Тамара Лі

ТАМАРА ЛІ, 56 +

 

0 – народилася в місті Києві.

У 20-27 років – навчалась у художньому інституті імені І.Є.Рєпіна АХ СРСР та в Київському державному художньому інституті на факультеті теорії та історії мистецтв за кваліфікацією «мистецтвознавець».

27-28 – була прийнята науковим співробітником до Софійського заповідника у відділ «Михайлівська трапезна».

30 років – стала завідувати виставковим сектором Державного музею українського народного декоративного мистецтва і була зарахована на посаду директора галереї «Триптих».

35 років – займаюсь виставковою діяльністю, є міжнародним куратором, автором понад трьохсот художніх проектів в Україні та Європі. Починаю підкорювати світ.

38 років – стала автором і генеральним координатором проекту «Мистецтво України ХХ століття».

40-41 рік – директор арт-центру на Костьольній та виконавчий директор благодійного фонду «Культура України i Cвiт». Автор і куратор проекту

«Verkreizungen» у Національному художньому музеї Австрії (Відень).

У 42 роки – стала арт-директором Міжнародних арт-студій України.

44-45 років – головний куратор IV і V Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва східної Німеччини (Магдебург, два каталоги). Стала членом Міжнародної асоціації арт-критиків «AICA» (ЮНЕСКО), автор понад 10-ти художніх каталогів. Серед них проекти, що стали художньої візитною карткою України.

З 48-и до сьогодні – куратор багатьох міжнародних та світових проектів: «Воля до безмірного» Київ – Париж (Російський музей), «100 імен. Сучасне мистецтво України періоду Незалежності», виставки Луки Осики (Париж), проект «Андрогін» (Париж), проект «Прояв образу в повсякденності» Володимира Філіппова (Париж), виставка «Україно-латвійський арт-діалог».

Незважаючи на постійну зайнятість, я мама, котра змогла прищепити любов до прекрасного своїм дітям.

#muse4youth


Приєднатись до проекту зі своєю історією - пишіть на my@muse4youth.info